Android ile Türkiye' nin Dört Bir yanında Basket Atın

Bildindiği üzere Android son yıllarda, mobil sektörde kullanıcı sayısını hızla artırıyor. Bu duruma sebep olan durum ise, yazılımcıların androide gösterdiği ilgi ve dünya piyasasında geliştirilen binlerce uygulama. Bu Android uygulamalarının çoğunluğunu da elbette oyunlar oluşturuyor. Bu duruma Türkiye’ deki geliştiriciler de kayıtsız kalmayarak tamamen Türk yapımı ve Türkçe içeriğe sahip bir basketbol oyunu geliştirdiler.

Oyundan biraz bahsetmek gerekirse, oyuna Türkiye’ nin yedi bölgesinden birini seçerek başlıyorsunuz. Oyundaki sesler, efektler de bu seçime bağlı olarak bölgelere göre değişiyor. Marmara bölgesinde, İstanbul Boğazı’ nın sihirli manzarası eşliğinde vapur sesleri ile birlikte basket oynayabiliyorken; Ege bölgesinde ise ada turunda bir vapur üzerinde basketbol oyununu oynayabiliyorsunuz. Yok ben Güneydoğu bölgesinde oynayacağım derseniz, Midyat evlerinin eşsiz manzarasında basketbol oynayarak en çok sayıyı atmaya çalışın.

Oyuna sahip olmak isteyen kullanıcılar buraya tıklayarak, indiroid sitesinden indirebilirler. Unutmayın, en çok basket atan kazanır. Bu arada, aldığınız puanı da kaydetmeyi sakın unutmayın. İyi eğlenceler!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir