Hakkımda

Hakkımda yazısı yazmak göründüğü kadar kolay değildir aslında. “Okurlar hakkınızda ne bilmek ister?” bu soru kafanızın bir köşesinde her zaman vardır. Bu yüzden kusura bakmayın ama sizin bilmek isteyeceğiniz şeyleri değil de, kendi anlatmak istediğim şeyleri yazmak istiyorum buraya.

Klasik bir giriş yaparak Şarkışla/SİVAS doğumlu olduğumu söyleyeyim. Yapmaktan hoşlandığım şeylerin başında futbol gelir. Tabi şu an en sık haftada bir halısahaya gidiyor olsam da lise yıllarında beni halısahalardan toplarlardı =) Çocukluk hayalimdi futbolcu olmak. Hatta şimdi çağırsalar yine giderim =) Ama nerde o eski ben.

Hafızamı Kaybetmişim

Futbola girmişken bu olaya da değinmeden geçemezdim. Evet hafızamı kaybetmişim hatırlamıyorum ama =) Sivas’ ın yerel turnuvalarından birinde finale çıktık. Bir rivayete göre maç esnasında bir pozisyonda(pozisyonu da anlatmadan geçemem çünkü anlatılanlara göre ben röveşata ile topa vurduktan sonra) kafama darbe almışım. Yerde biraz yattıktan sonra kalkmış bir şey olmamış gibi devam etmişim ama asıl bomba maç sonu muhabbetleri. Tabi “Ben kimim, neden burdayım, siz kimsiniz?” gibi muhabbetler olmamış ama söylenenleri, sorduklarımı 10-20 sn arayla tekrar soruyormuşum. Bir süre sonra arkadaşlar olyın farkına varınca, ben de ertesi gün gözümü hastanede açtım. Düşünsenize ne kadar acı bir şey, hayatınızda 3 şampiyonluk yaşıyorsunuz ama bir tanesini yaşarken kayıtta değilsiniz

Futbola girdiğimde kolay kolay çıkamam en iyisi burda kesip devam edelim. Bilgisayar oyunlarının da bende önemli yeri vardır. Eminim kulaklarımı çınlatıyorsunuzdur “Kardeşim kocaman adam olmuşsun hala oyun oynuyorsun” diye. Belki haklısınız ama oyun olmadan da olmuyor ki =)

Yıl 2008: Lise dönemini de geçtikten sonra, Ankara macerası başlıyor. ÖSS ye giren genç, kendisinin yapmadığı yalnızca iki tercihten biri olan Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazanmıştır. Her zaman söylemişimdir “şansım yok” diye. Sıcak denizlere inme politikam da bu olaydan sonra askıya alınmıştır=) Bunun arkasına ilk yıl hazırlık adı altında bize çektirilen Gölbaşı işkencesini ise anlatmadan geçmek istiyorum. Zira hala düşündükçe tüylerim diken diken oluyor.

Geçen sene yani ikinci sınıfta, Gazi Bilgisayar Mühendisliği Topluluğunda başkanlık serüveninin ardından, bu görevi gençlere devrederek önümüzdeki dönem(2011-2012) içinde kendimi proje ve biraz da olsa derslere adamak istiyorum. Tabi oyunu da unutmamak lazım =)

E yeter bu kadar. Ayrıntılı bilgi için, beni tanımanız gerekiyor 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir